pondelok, december 10, 2018
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásiť

Buď súčasťou úspešného call centra, kde nerozhoduje vek ani skúsenosti! Telefonický operátor kontaktného centra

Crystal Call a.s.
Trenčín

Miesto práce: Mierové námestie 37, 911 01 Trenčín
Ponúkaný plat (brutto): od 2.55 EUR/hod
Termín nástupu: ASAP
Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce

Kľúčovou rolou operátora kontaktného centra je proaktívny servis poskytovaný klientom i neklientom, s cieľom zvyšovať spokojnosť a hľadať najvhodnejšie riešenie so zreteľom kladeným na potreby klienta.

Operátor kontaktného centra vykonáva tieto činnosti:

telefonický kontakt s klientmi - odchádzajúce hovory
administratívne práce v databázovom systéme
zaznamenanie stručného obsahu hovorov
práca s internými aplikáciami
dohľadávanie informácií o klientoch

Iné výhody
TRVALÝ PRACOVNÝ POMER po zabehnutí
bonusy a odmeny za kvalitne vykonanú prácu
kompletné zaškolenie, tréningy zamerané na správnu argumentáciu a vedenie telefonického hovoru v rámci pracovnej doby
podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
práca v modernom prostredí a príjemnom kolektíve
zaujímavá skúsenosť do Vášho CV

Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Znalosti
Administratívne a ekonomické znalosti
Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
dobrá nálada
dobré komunikačné schopnosti
ochota pracovať
zodpovednosť
skúsenosti s predajom po telefóne výhodou
cit pre obchod

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 955 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti Telekomunikácie Informácie o výberovom konaní Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím motivačný list a štruktúrovaný životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov.

Adresa spoločnosti
Crystal Call, a.s.
Hálkova 1/A
831 03 Bratislava
www.crystalcall.eu

Kontakt
Kontaktná osoba
Ing. Karolína Sieklová
Tel.: 02/32233403
E-mail: karolina.sieklova
@crystalcall.eu

Zobrazené 1199 krát

Najpopulárnejšie, komentáre, tagy

  1. Populárne
  2. Komentáre
Proces
Helen štúdio