pondelok, december 10, 2018
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásiť

Telefonický operátor

Crystal Call a.s.
Topolčany, Trenčín

Miesto práce: Dopravná 2, 955 01 Topoľčany, Mierové námestie 37, 911 01 Trenčín
Ponúkaný plat (brutto): od 420,00 Eur / mesiac
Termín nástupu: ASAP
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu

Náplň práce

  • práca v oblasti zákazníckych služieb na pozícii TELEFONICKÝ OPERÁTOR
  • identifikácia problémov a ich následné riešenie
  • poskytovanie poradenstva a služieb klientom
  • telefonická komunikácia so zákazníkmi
  • všeobecná administratívna práca
  • možnosť pracovať aj popoludní (od 13:00 – 20:00)
  • pracovná doba od pondelka do piatka

Iné výhody

  • zázemie v stabilnej spoločnosti
  • získanie pracovných skúseností v oblasti telekomunikácií
  • príjemná a priateľská atmosféra
  • dynamický kolektív
  • možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
  • súťaže, odmeny, finančné bonusy v závislosti od výkonu
  • príplatky pri nadštandartnom plnení pracovných povinností

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • študent strednej školy
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa

Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

           Microsoft Excel - pokročilý
           Microsoft Word - pokročilý

Administratívne a ekonomické znalosti

           Strojopis - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • plynulý a bezchybný rečový prejav
  • zmysel pre zodpovednosť a dôslednosť
  • odolnosť voči stresu
  • flexibilita
  • znalosť práce s PC (MS Excel, MS Word, internet)
  • znalosť SAP systému a prostredia CRM výhodou
  • skúsenosti v oblasti zákazníckej podpory je výhodou, nie podmienkou

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď

Inzerujúca spoločnosť

Stručná chrakteristika spoločnosti

Crystal Call je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 955 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Crystal Call, a.s.
Hálkova 1/A
831 03 Bratislava
www.crystalcall.eu
Kontakt:
Lenka Budajová
Tel.: 02/32233202
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Zobrazené 998 krát

Najpopulárnejšie, komentáre, tagy

  1. Populárne
  2. Komentáre
Proces
Helen štúdio