piatok, február 22, 2019
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásiť

Nová tenisová hala na Slovane

Nová tenisová hala  na Slovane
Nedeľu, dňa 12.10., uviedli na dvorcoch bratislavského Slovana do prevádzky dve nové nafukovacie haly. Zabezpečil a zaplatil ich sponzor klubu MORAVIA STEEL. V jednej z nich zostala na troch dvorcoch antuka a v druhej  je nový tvrdý povrch zn. Novacrylic. Je to náter natiahnutý na drevených doskách, ktoré sú položené na izolačnej vrstve. Tento povrch sa na jar rozloží a na zimnú sezónu opäť poskladá. Je jediný na Slovensku.

Tenisoví veteráni z VÚZ

Tenisoví veteráni z VUZ
Ubehlo už zopár rokov od vtedy, čo členovia tenisového klubu Výskumného ústavu zváračského v Bratislave dali dokopy nás, skvelú partiu tenisových veteránov. Boli medzi nami viacerí bývalí ligový hráči a súčasní tréneri a najmä všetci milovníci tohto krásneho bieleho športu – Tóno Zaťko, Tomáš Dvoráček, bratia Oliver a Peter Karlíkovci, Rudo Kusý, Ferko Kolenič, Peťo Nemec, Jano Kmeť a ja. Hrali sme súťaž družstiev pod názvom 45+,

Spomienky na priateľské hokejové zápasy medzi tenistami Slovenska a Česka.
Táto pekná tradícia sa začala v roku 1991. Prvé stretnutia sa hrali v Šumperku, Prahe a Bratislave. Ja som  začal až v roku 1993 v Piešťanoch, lebo v rokoch 1991 -1992 som pôsobil ako tenisový tréner v Nemecku. Musím sa pochváliť, že hneď pri mojej prvej účasti som získal ocenenie „ Najlepší hráč Slovenska“. Prvých asi 10 ročníkov sa hralo systémom striedavo doma – vonku. S pribúdajúcimi rokmi sme zistili, že je veľmi náročné hrať večer zápas, potom absolvovať spoločnú večeru a napokon ešte párty, ktorá skončila obvykle neskoro po polnoci. No a ráno absolvovať presun autami do dejiska odvetného stretnutia. Začali sme teda hrať systémom jeden rok doma, ďalší vonku. Organizátormi boli z Českej strany  Tomáš Petera, tréner a manažér pražskej Sparty a Marek Všetíček, vynikajúci kondičný tréner napr. Petra Kordu a Radka Štepánka.

Najpopulárnejšie, komentáre, tagy

  1. Populárne
  2. Komentáre
Reklama
Reklama
Proces
Reklama
Helen štúdio
Reklama