piatok, november 15, 2019

Hviezdy ako ich nepoznáte

Nedeľa 11. mája som prežl naozaj príjemný večer. 
Začiatok však tak nevyzeral. Pršalo a pred ateliérom Babylon stáli ľudia a čakali v daždi až sa dostanú dnu. Usporiadatelia trochu nezvládali vstup divákov ale to bola jediná drobná nepríjemnosť.    Potom to začalo – „Hviezdy ako ich nepoznáte“ -  talkshow slečny Adely Banášovej a pána Jana Krausa. A aby Banášovcov nebolo dosť, v tretej rade za mnou sedeli rodičia Adely Banášovej.  Moderátorom bol  pán Václav Daniel Kosík. Mne sa veľmi nepáčil.

Uviedol oboch hlavných protagonistov a tiež slovenskú speváčku žijúcu v Prahe - Luciu Šoralovú.  Spievala naozaj výborne.  Potom nasledovali excelentné výkony  Adely Banášovej a Jana Krausa.  Keď sa program skončil, neveril som , že ubehli dve hodiny. Bol to naozaj príjemný večer. Okrem toho, že som sa veľakrát úprimne zasmial, som rád , že aj na Slovensku vyrastá špičkový moderátor – v tomto prípade moderátorka. Stále som však cítil  rozdiel v tom, čo všetko má prežité  pán Kraus a čo má zatiaľ za sebou slečna Banášová. Som však presvedčený, že ju čaká cesta vína – čím bude staršia, tým bude lepšia. Vrelo tento program odporúčam.
PS: som rád, že existuje portál 50plusmínus, kde sa môžem  podeliť so svojim kultúrnym  zážitkom, kde môžem vyjadriť svoj názor.  Držím mu palce.

Zobrazené 1509 krát
Pre písanie komentárov sa prihláste