streda, január 23, 2019
Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásiť

Hviezdy ako ich nepoznáte

Nedeľa 11. mája som prežl naozaj príjemný večer. 
Začiatok však tak nevyzeral. Pršalo a pred ateliérom Babylon stáli ľudia a čakali v daždi až sa dostanú dnu. Usporiadatelia trochu nezvládali vstup divákov ale to bola jediná drobná nepríjemnosť.    Potom to začalo – „Hviezdy ako ich nepoznáte“ -  talkshow slečny Adely Banášovej a pána Jana Krausa. A aby Banášovcov nebolo dosť, v tretej rade za mnou sedeli rodičia Adely Banášovej.  Moderátorom bol  pán Václav Daniel Kosík. Mne sa veľmi nepáčil.

Uviedol oboch hlavných protagonistov a tiež slovenskú speváčku žijúcu v Prahe - Luciu Šoralovú.  Spievala naozaj výborne.  Potom nasledovali excelentné výkony  Adely Banášovej a Jana Krausa.  Keď sa program skončil, neveril som , že ubehli dve hodiny. Bol to naozaj príjemný večer. Okrem toho, že som sa veľakrát úprimne zasmial, som rád , že aj na Slovensku vyrastá špičkový moderátor – v tomto prípade moderátorka. Stále som však cítil  rozdiel v tom, čo všetko má prežité  pán Kraus a čo má zatiaľ za sebou slečna Banášová. Som však presvedčený, že ju čaká cesta vína – čím bude staršia, tým bude lepšia. Vrelo tento program odporúčam.
PS: som rád, že existuje portál 50plusmínus, kde sa môžem  podeliť so svojim kultúrnym  zážitkom, kde môžem vyjadriť svoj názor.  Držím mu palce.

Zobrazené 1226 krát
Pre písanie komentárov sa prihláste

Najpopulárnejšie, komentáre, tagy

  1. Populárne
  2. Komentáre
Reklama
Reklama
Proces
Reklama
Helen štúdio
Reklama